حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی حوله زمرد :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی حوله زمرد به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت فروشگاه اینترنتی حوله زمرد و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی حوله زمرد از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

 

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی حوله زمرد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و خدمات فروشگاه اینترنتی زمرد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی حوله زمرد اقدام نماید. هرکاربری که در این فروشگاه اینترنتی حوله زمرد اقدام به ثبت نام یا خرید کالا کرده است از نظر ما فرد بالای ۱۸ سال می باشد و هرگونه خرید و ثبت پیغام ، سفارش و پرداختی که انجام می دهد فرد بالغ تلقی شده و ترتیب اثر داده خواهد شد و هرگونه شکایتی بعداً مورد قبول نخواهد بود.

 

ارتباطات الکترونیکی :

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی حوله زمرد استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به فروشگاه اینترنتی حوله زمرد ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که فروشگاه اینترنتی حوله زمرد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

 

سیاست های رعایت حریم شخصی :

فروشگاه اینترنتی حوله زمرد به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. فروشگاه اینترنتی حوله زمرد متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی حوله زمرد ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی حوله زمرد ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی حوله زمرد جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی حوله زمرد محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی حوله زمرد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی حوله زمرد محفوظ می دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش :

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند. فروشگاه اینترنتی حوله زمرد به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می دهد ولیکن از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد. کلیه سفارش های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی حوله زمرد به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می گیرند فروشگاه اینترنتی حوله زمرد همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی حوله زمرد به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی حوله زمرد محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. فروشگاه اینترنتی حوله زمرد مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی حوله زمرد محفوظ است.

 

عملکرد شما :

استفاده از وب سایت به هر روشی که سبب آسیب دیدگی ، ایجاد وقفه یا زیان رسیدن به آن شود ، ممنوع می باشد. باید در نظر داشته باشید که فقط شما و نه حوله زمرد مسئول ارتباطات الکترونیکی و مطالب ارسالی از کامپیوترتان بوده و استفاده از وب سایت فقط برای اهداف قانونی جایز می باشد. استفاده از وب سایت برای مقاصد زیر مجاز نمی باشد: ارسال ، استفاده یا استفاده مجدد از موضوعات غیرقانونی، توهین آمیز ، فریب دهنده ، شرم آور ، افتراآمیز ، وقیح یا خطرناک. ارسال ، استفاده یا استفاده مجدد از مطالب و موضوعاتی که برای شخص ثالث مضر یا توهین آمیز بوده و شامل یا حاوی ویروس های نرم افزاری ، فعالیت های سیاسی ، درخواست های تجاری ، نامه های زنجیره ای ، یا هرگونه SPAM باشد. استفاده از وب سایت به شکلی که موجب آزردگی ، ناراحتی یا هیجان بی مورد شود.

 

اختیارات فروشگاه :

فروشگاه همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین و محتوا اقدام نماید.فروشگاه در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید. فروشگاه حوله زمرد بجز دامنه رسمی zumrut3t.com هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد.

درصورتیکه سایت بخواهد از طریق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام ارزانان استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.

 

ارتباط با ما
تبریز – چهارراه بهار – خیابان اره گر روبروی داروخانه میررضوی
۳۲۸۷۳۳۳۳ ۰۴۱
Info@zumrut3t.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X