حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل : “خطر کنید که موفقیت پشت دیواره ترس است.” این جمله ای است هر طراح خلاق و موفقی باید به آن معتقد باشد. زمانی که طراحی دکورراسیون داخلی یک خانه شروع می شود خیلی وقت ها خارج شدن از چهارچوب های تکراری و تست شده کاری پر خطر به نظر می رسد زیرا نتیجه آن ممکن است در نهایت چندان هم خوب تمام نشود ولی درعین حال تنها هنگامی که طراح از یک اثر هنری برجسته یا الگویی متفاوت در طراحی دکوراسیون داخلی بهره گیرد می تواند با یک حرکت بی باکانه تصویر یا حال و هوایی جذاب و باور نکردنی خلق کند.

چند نمونه بسیار موفق از خطر کردن در طراحی داخلی را به شما نشان دهیم.

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

سرویس بهداشتی بالا با الهامی جسورانه از طراحی پوست حیوانات انجام گرفته است و یک تجربه منحصر به فرد و سرگرم کننده را خلق می کند. کمد ها در این طراحی به زیبایی در طرح های دیوار مخفی شده اند و نورپردازی راه راه نیز جادوی فضا را چند برابر کرده است.

 

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

 

هنرمند بلژیکی Charline Lance به خلق آثار هنری در ابعاد بزرگ بر روی پلکسی گلاس شهرت دارد. این اثر هنری خاص از او ما را به بعد سوم و چهارم می برد.

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

دیوار اصلی(دیوار تاکیدی: دیواری که طراح قصد دارد آن را از بقیه دیوار ها متمایز سازد) بزرگ بالا که با برش های چوبی از مقطع طراحی شده فضایی با عطر و طعم گرم روستایی ایجاد کرده است.

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

این حلقه بزرگ لوستر سقفی مانند یک چرخ واگن غول پیکر آویزان است. توجه کنید که چگونه در یک طراحی پلان باز از این آویز بزرگ برای محدود کردن فضا استفاده شده است.

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

استفاده از کاشی کاری یک گل آفتاب گردان  به جای آینه و استفاده از یک آینه ایستاده در کنار روشویی به همراه کاربرد هوشمندانه رنگ های آفتاب گردان و کاشی کاری های قرمز فضایی دلچسب و گرم را در این سرویس بهداشتی ایجاد کرده است.

مطلب پیشنهادی: کاشی ها را جور دیگر باید چید

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

هنگامی که چند کلکسیون از وسایل مختلف دارید داشتن جایی برای منظم نگه داشتن و نمایش آنها بسیار مهم است. طبقه های بالا با فاصله های مناسب به زیبایی این کار را انجام داده است.

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

این سنگ غول پیکر زیبا بر دیوار سرویس بهداشتی خیره کننده است.

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

این تصویر دیواری بزرگ رویای دوستداران ورزش است. با یک تصویر سیاه و سفید و شکستن آن به نوار های باریک می توان به سادگی دیوارپوش شیک و زیبا داشت.

 

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

دو برگ غول پیکر به عنوان صندلی کنار آبنما در یک باغچه می تواند ایده جذابی باشد.

ایده های خلاقانه دکوراسیون منزل

#حوله #حوله_زمرد #کالای_خواب #کالای_ایرانی #zumruttowel

آپارات حوله زمرد

حوله زمرد

کلیدواژه : 10 ترفند دکوراسیون داخلی برای چیدمان خانهایده های خلاقانه برای تغییر دکوراسیون منزلایده های خلاقانه برای دکوراسیون خانهایده های خلاقانه برای دکوراسیون خانه کوچکایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزلایده های خلاقانه برای دکوراسیون منزل اینستاگرامایده های خلاقانه در دکوراسیون منزلایده های خلاقانه دکوراسیون خانهایده های خلاقانه دکوراسیون منزلترفند برای دکوراسیونترفند برای دکوراسیون اتاقترفند برای دکوراسیون خانهترفند برای دکوراسیون داخلی منزل در اینستاگرامترفند تغییر دکوراسیونترفند دکوراسیونترفند دکوراسیون آشپزخانهترفند دکوراسیون اتاقترفند دکوراسیون خانهترفند دکوراسیون خانه های کوچکترفند دکوراسیون داخلی منزلترفند دکوراسیون منزلترفند های جالب دکوراسیونترفند های دکوراسیونترفند های دکوراسیون اتاقترفند های دکوراسیون اشپزخانهترفند های دکوراسیون برای دیوار پشت تلویزیونترفند های دکوراسیون تخت خوابترفند های دکوراسیون خانهترفند های دکوراسیون داخلیترفندهای تغییر دکوراسیونترفندهای تغییر دکوراسیون منزلترفندهای دکوراسیونترفندهای دکوراسیون برای سرویس بهداشتی های کوچکترفندهای دکوراسیون خانهترفندهای دکوراسیون داخلیترفندهای دکوراسیون سقفترفندهای دکوراسیون شیکترفندهای دکوراسیون منزلترفندهای دکوراسیون چوبیترفندهای دکوراسیونیچند ترفند برای دکوراسیون خانه
علی صادقی نژاد
درباره ما
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X