حوله هایتان را چگونه انتخاب کنید

 

خرید حوله برای همه ما یک تجربه رایج است و همه ما حداقل یکبار در طول زندگیمان خرید حوله را تجربه کرده ایم.

مطمئناً شما می خواهید یک حوله لوکس و نرم بخرید ولی نمی دانید واقعاً باید چه وزنی بخرید؟ویا تفاوت پنبه مصری و ترکی را نمی دانید؟ویا چه طرح و رنگی را برگزینید؟

قبل از اینکه در خرید حوله عجله کنید یک ذره وقت بذارید و راهنمایی های ذیل را بخوانید.ما هر چیزی را که احتیاج است در مورد حوله ها بدانید در ۵ تقسیم بندی از ساختار سایز و وزن جمع آوری کردیم که باعث می شود انتخاب شما را راحتتر و آسانتر نماید.

اندازه را تعیین کنید:

حوله ها در سایزهای مختلفی هستند که شما قبل از خرید باید آنها را در نظر بگیرید.یک حوله حمام استاندارد که استفاده می شود برای خشک کردن بعد از حمام سایز ۲۷*۵۲ است در حالیکه نوع بزرگتر آن ۳۵*۶۰ است که نوع بزرگتر به شما این اجازه را می دهد که کاملاًخود را در آن بپوشانید اگر شما متقاضی سایز کوچکتر هستید حوله های دست در سایز ۱۶*۳۰ و یا مربع در سایز ۱۳*۱۳ وجود دارد.

تصمیم گیری در مورد وزن:

حوله حمام با تراکم بافت در هر متر مربع اندازه گیری می شود و این تعداد معمولاً بین ۳۰۰-۹۰۰ متغییر است

حوله با تراکم ۳۰۰-۴۰۰ یک حوله نازک و سبک است که برای باشگاه و آشپزخانه مناسب می باشد .اینها از حوله های سنگین سریعتر خشک می شوند

تراکم ۴۰۰-۶۰۰ حوله هایی با وزن متوسط هستند که برای ساحل و برای حوله حمام روزانه استفاده می شود.

و در آخر تراکم ۶۰۰-۹۰۰ یک حس فوق العاده لوکس به شما می دهد ولی یک مقدار وقت برای خشک شدن می برد

با حوله هامون ،ما دوست داریم که یک تعادل کامل از ضخامت و کرکی و جذب داشته باشیم یعنی به اندازه کافی سبک باشد و زود خشک شود.

انتخاب رنگ و سبک

حوله باعث زیبایی و گرمای حمام می‌شود و بنابراین باید در انتخاب رنگ و مدل جا حوله‌ای دقت فراوان کنید. علاوه براین با استفاده از رنگ‌های روشن براق در بهار و تابستان و رنگ‌های خنک‌تر در پاییز و زمستان می‌توانید زیبایی قفسه‌های کمد را افزایش دهید. حوله‌های کرک‌دار از قدیمی‌ترین مدل‌های حوله می‌باشند که همواره با تمامی سبک‌ها و مدل‌ها هماهنگ می‌شوند.

ابراهیم موسوی کهنموئی
درباره ما
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *