حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

جوانب مثبت و منفی حوله های تن پوش

 

حوله های تن پوش رنگی هم با مجموعه ای از نکات مثبت و منفی همراه هستند. آنها با رنگ خود می توانند فضای حمام را زنده نگه دارند. شما هم می توانید رنگین کمانی از رنگها را در حمام ایجاد کنید. اما قبل از این تمام نکات مثبت و منفی را در نظر داشته باشید.

برخی از نکات مثبت حوله های تن پوش رنگی عبارتند از:

·         حوله های رنگی یک راه ارزان قیمت برای رنگ آمیزی حمام هستند. با تغییر رنگ و محل این حوله ها با یک حمام جدید روبرو می شوید.

·         با خرید حوله های رنگی جدید نمای تازه ای هم به حمام می دهید. این روش بسیار کاربردی تر از بازسازی یک حمام است.

·         اگر لکه ای بر روی حوله های رنگی به وجود آید به اندازه حوله های سفید چشمگیر نیست. بخصوص اگر حوله رنگی تیره داشته باشد.

·         برخی افراد برای حمام یک طرح کلی دارند و همیشه از آن استفاده می کنند. با انتخاب حوله های رنگی امکان تقویت رنگ را در هماهنگی همیشگی خود خواهید داشت.

برخی از نکات منفی حوله های تن پوش رنگی عبارتند از:

·         حوله های تن پوش  رنگی هر چقدر خاصیت جذب خود را حفظ کنند اما در طول زمان رنگ خود را از دست می دهند. برخی از سفید کننده ها و مواد شیمیایی موجود هم ممکن است باعث ایجاد لک در ظاهر حوله ها شوند. پس اگر نگران محو نشدن رنگها هستید، حوله هایی را انتخاب کنید که دارای رنگهای تیره تری باشند.

·         ملاحظات شستشوی حوله ها را در نظر داشته باشید. برای شستشوی حوله های تن پوش رنگی نباید از سفید کننده های معمولی استفاده کنید چون در این صورت برای زدودن لکه ها دچار چالش می شوید. حوله های تیره هم ممکن است در طول شستشوهای اولیه رنگ پس بدهند و به رنگ دیگر حوله ها صدمه وارد کنند.

پس از تمام شدن شستشو و خشک شدن حوله ها آنها را بر اساس رنگ در کمد قرار دهید.

·         یکی از نکات مهم در حوله تن پوش این است که نباید بیش از ۱ سال از آنها استفاده کرد. پس در این صورت می توانید با جایگزینی حوله های جدید، فضای تازه ای را به حمام بدهید. اما سعی کنید رنگهای متفاوتی را برای فضای خود در نظر داشته باشید.

ابراهیم موسوی کهنموئی
درباره ما
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X