حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تزئین حوله ها در حمام

 

میله های آویز

برای استفاده از میله های آویز می توانید از هر شکل و فرم حوله ها استفاده کنید تا به سبک مورد علاقه خود در حمام برسید.

نکته: حوله ها را در خشک کن قرار دهید تا پف کنند. البته این کار را باید در حرارت پایین انجاک دهید تا یکپارچگی الیاف حوله حفظ شود تا بر روی میله ها زیبا به نظر بیایند.

آویزان کردن حوله ها به صورتی که در حالت کشیده قرار گیرند برای نمایش آنها بسیار مفید و رایج است. همانطور که در عکس مشخص است این نوع آویزان کردن باعث می شود که به راحتی بتوانید حوله ها بدون جدا کردن از آویز برای خشک کردن دست و صورت خود استفاده کنید و در ضمن حوله هم به راحتی پس از استفاده خشک شود.

قلاب بالای آویز برای این حوله ها ظاهر لوکسی هم به آنها می دهد و از لحاظ فضا هم صرفه جویی به شمار می رود.

اگر در حمام قلاب و آویز نداشتید نیازی برای نگرانی نیست، چون می توانید حوله ها را برای تزئین در کنار سینک آویزان کنید. این روش را می توانید برای هر ابعادی از حوله ها استفاده کنید.

استفاده از میله های آویز 5استفاده از میله های آویز2

 

سبدها و ظروف

اگر در حمام و سرویس بهداشتی خود دارای فضای اضافی هستید، از قفسات و کمدها برای ذخیره سازی فضای بیشتر استفاده کنید.

جعبه ها، سبدها و تزئیناتی از این دست فضایی عالی برای قرار دادن حوله ها به شمار می روند. در این صورت دارای یک فضای ذخیره سازی بسیار عالی خواهید شد.

سبدهایی که دارای راههای بافت هستند بسیار برای جلوه حوله ها مناسب می باشند. ضمنا می توان این سبدها را از سقف حمام نیز آویزان کرد. این سبدها می توانند در کنار دوش قرار بگیرند تا به راحتی در دسترس باشند. این سبدها به دلیل سبکی وزن به راحتی قابل جابجایی هستند.شما می توانید با رول کردن (لوله کردن) حوله ها تعداد بیشتری را در این سبدها قرار دهید.

تزئین حوله ها در حمام استفاده ظروف و سبدها 2تزئین حوله ها در حمام استفاده ظروف و سبدها 3

تا زدن

یکی از راههایی که ظاهر زیبایی به حوله ها می بخشد، صحیح تا زدن آنها می باشد. با تا زدن می توانید حمام خود را هم به شیوه سنتی و هم مدرن تزئین کنید. برای این کار می توانید به جای استفاده از حوله های سفید کلاسیک از رنگ های ذغالی یا آبی بهره بگیرید.
زمانی که نمی توانید حوله های خود را رول یا آویزان کنید، تا زدن حوله به عنوان تزئین انتخاب بسیار مناسبی است. کلا در روش تا زدن همه حوله ها به صورت سازمان یافته به چشم می آیند.در این روش تزئین حوله ها در بالای سینک و کابینت به راحتی قرار می گیرند تا همیشه در دسترس باشند.اگر حوله را ۳ لایه تا بزنید بیشترین فضا را ذخیره کرده اید و زیبایی تزئین حوله را دوچندان کرده اید.

البته می توانید این حوله های قابل دسترس را برای مهمانان خود هم در نظر بگیرید.

اگر حمام شما دارای فضای زیادی باشد، چندین راه حل برای نگهداری حوله ها خواهید داشت.

قرار دادن حوله ها در دو یا سه نقطه از حمام می تواند زیبای بصری خاصی ایجاد کند، که البته این چیدمان باید در تعادل باشد. می توان حوله ها را در یک سبد در کنار وان قرار داد. یا بر روی میله ای در کنار سینک گذاشت.

تزئین حوله ها در حمام - تا زدن 2تزئین حوله ها در حمام - تا زدن 4

ابراهیم موسوی کهنموئی
درباره ما
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
تبریز – چهارراه بهار – خیابان اره گر روبروی داروخانه میررضوی
۳۲۸۷۳۳۳۳ ۰۴۱
Info@zumrut3t.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X