تزئین حوله ها در حمام

تزئین حوله ها در حمام

میله های آویز

برای استفاده از میله های آویز می توانید از هر شکل و فرم حوله ها استفاده کنید تا به سبک مورد علاقه خود در حمام برسید.تزئین حوله ها در حمام

نکته: حوله ها را در خشک کن قرار دهید تا پف کنند. البته این کار را باید در حرارت پایین انجاک دهید تا یکپارچگی الیاف حوله حفظ شود تا بر روی میله ها زیبا به نظر بیایند.

آویزان کردن حوله ها به صورتی که در حالت کشیده قرار گیرند برای نمایش آنها بسیار مفید و رایج است. همانطور که در عکس مشخص است این نوع آویزان کردن باعث می شود که به راحتی بتوانید حوله ها بدون جدا کردن از آویز برای خشک کردن دست و صورت خود استفاده کنید و در ضمن حوله هم به راحتی پس از استفاده خشک شود.

قلاب بالای آویز برای این حوله ها ظاهر لوکسی هم به آنها می دهد و از لحاظ فضا هم صرفه جویی به شمار می رود.

اگر در حمام قلاب و آویز نداشتید نیازی برای نگرانی نیست، چون می توانید حوله ها را برای تزئین در کنار سینک آویزان کنید. این روش را می توانید برای هر ابعادی از حوله ها استفاده کنید.

 

 

سبدها و ظروف

اگر در حمام و سرویس بهداشتی خود دارای فضای اضافی هستید، از قفسات و کمدها برای ذخیره سازی فضای بیشتر استفاده کنید.

جعبه ها، سبدها و تزئیناتی از این دست فضایی عالی برای قرار دادن حوله ها به شمار می روند. در این صورت دارای یک فضای ذخیره سازی بسیار عالی خواهید شد.

سبدهایی که دارای راههای بافت هستند بسیار برای جلوه حوله ها مناسب می باشند. ضمنا می توان این سبدها را از سقف حمام نیز آویزان کرد. این سبدها می توانند در کنار دوش قرار بگیرند تا به راحتی در دسترس باشند. این سبدها به دلیل سبکی وزن به راحتی قابل جابجایی هستند.شما می توانید با رول کردن (لوله کردن) حوله ها تعداد بیشتری را در این سبدها قرار دهید.

تزئین حوله ها در حمام : تا زدن

یکی از راههایی که ظاهر زیبایی به حوله ها می بخشد، صحیح تا زدن آنها می باشد. با تا زدن می توانید حمام خود را هم به شیوه سنتی و هم مدرن تزئین کنید. برای این کار می توانید به جای استفاده از حوله های سفید کلاسیک از رنگ های ذغالی یا آبی بهره بگیرید.
زمانی که نمی توانید حوله های خود را رول یا آویزان کنید، تا زدن حوله به عنوان تزئین انتخاب بسیار مناسبی است. کلا در روش تا زدن همه حوله ها به صورت سازمان یافته به چشم می آیند.در این روش تزئین حوله ها در بالای سینک و کابینت به راحتی قرار می گیرند تا همیشه در دسترس باشند.اگر حوله را ۳ لایه تا بزنید بیشترین فضا را ذخیره کرده اید و زیبایی تزئین حوله را دوچندان کرده اید.

البته می توانید این حوله های قابل دسترس را برای مهمانان خود هم در نظر بگیرید.

اگر حمام شما دارای فضای زیادی باشد، چندین راه حل برای نگهداری حوله ها خواهید داشت.

قرار دادن حوله ها در دو یا سه نقطه از حمام می تواند زیبای بصری خاصی ایجاد کند، که البته این چیدمان باید در تعادل باشد. می توان حوله ها را در یک سبد در کنار وان قرار داد. یا بر روی میله ای در کنار سینک گذاشت.

تزئین حوله ها در حمام

#حوله #حوله_زمرد #کالای_خواب #کالای_ایرانی #zumruttowel

آپارات حوله زمرد
حوله زمرد

 

کلیدواژه : آموزش تزیین حوله با روبان دوزیاموزش تزیین حولهاموزش تزیین حوله عروسایده تزیین حوله عروستزیین با حولهتزیین جا حولهتزیین جا حوله ایتزیین جا حوله ای با نمدتزیین جا حوله ای عروسکیتزیین جای حولهتزیین جعبه حولهتزیین جعبه حوله دامادتزیین جعبه حوله عروستزیین حوله اتاق خوابتزیین حوله اشپزخانهتزیین حوله اشپزخانه عروستزیین حوله اپاراتتزیین حوله اینستاگرامتزیین حوله با روبانتزیین حوله برای عروستزیین حوله به شکل خرستزیین حوله به شکل خرگوشتزیین حوله به شکل فیلتزیین حوله به شکل قوتزیین حوله به شکل کیکتزیین حوله به شکل گلتزیین حوله به شکل گل رزتزیین حوله تن پوشتزیین حوله تن پوش عروستزیین حوله تن پوش عروس و دامادتزیین حوله توالتتزیین حوله جهیزیهتزیین حوله جهیزیه عروستزیین حوله خرگوشتزیین حوله دامادتزیین حوله دستتزیین حوله دست و صورتتزیین حوله دستشوییتزیین حوله دستشویی عروستزیین حوله دستیتزیین حوله دستی عروستزیین حوله سادهتزیین حوله سرویس بهداشتیتزیین حوله سیسمونیتزیین حوله سیسمونی نوزادتزیین حوله شکل خرستزیین حوله شکل قوتزیین حوله شکل گلتزیین حوله صورتتزیین حوله عروستزیین حوله عروس با گلهای روبانیتزیین حوله عروس به شکل فیلتزیین حوله عروس به شکل قوتزیین حوله عروس به شکل گلتزیین حوله عروس دامادتزیین حوله عروس شکل قوتزیین حوله عروس و دامادتزیین حوله عروس و داماد به شکل قوتزیین حوله قوتزیین حوله لباسیتزیین حوله مدل قوتزیین حوله نمدیتزیین حوله نوزادتزیین حوله نوزاد برای سیسمونیتزیین حوله نوزاد سیسمونیتزیین حوله نوزادیتزیین حوله نی نیتزیین حوله هاتزیین حوله های آشپزخانهتزیین حوله های عروستزیین حوله و صابون عروستزیین حوله و چادر عروستزیین حوله کادوییتزیین حوله کودکتزیین حوله کوچکتزیین حوله گلتزیین حوله ی عروستزیین حوله ی عروس دامادتزیین دمپایی حوله ایتزیین روی حولهتزیین سبد حولهتزیین ست حوله عروستزیین ست حوله عروس و دامادتزیین سرویس حولهتزیین سرویس حوله دامادتزیین سرویس حوله عروستزیین کیک حوله ایتزیینات حوله عروسحولهحوله زمردخرید آنلاینروش تزیین حولهفروش آنلاینفروش اینترنتیفروشگاه آنلاینفروشگاه اینترنتیفروشگاه زمردمدل تزیین حولهمدل تزیین حوله عروسمدل تزیین حوله عروس و دامادنحوه تزیین حولهنحوه تزیین حوله عروس
ابراهیم موسوی کهنموئی
درباره ما
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *